Вакансія Руководитель отдела продаж, Луцьк. Пошук роботи в Луцьку - Робота Руководитель отдела продаж (SuperFlower). Шукаю роботу в Луцьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Луцьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Луцьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Луцьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Луцьку!

вакансії Луцьку / вакансії Керівництво / Руководитель отдела продаж

На 21.01.2022 в нашій базі:  49 вакансій,   52 резюме

Вакансія: Руководитель отдела продаж (в Луцьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:25000 грн
  • Місто:Одеса
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Требования:</strong></p> <ul><li>Опыт управления продажами: планирование, анализ, организация мероприятий для увеличения продаж и прочее;</li><li>Опыт управления персоналом (до 20 человек): планирование процессов, постановка целей и задач команде, контроль, мотивация и развитие персонала;</li><li>Знание ПК на уровне уверенного пользователя, готовность изучать новое программное обеспечение;</li><li>Клиентоориентированность, ответственность, ориентация на результат продаж, желание и готовность к динамичному развитию и обучению.</li><li>Конкурентную стабильную заработную плату, систему бонусного вознаграждения, процент от продаж.</li></ul><p><strong>Условия работы:</strong></p> <ul><li>Перспективу карьерного роста и личностного развития.</li><li>С испытательным сроком.</li><li>Полная занятость: с 8.00 до 18.00</li><li>ЗП: от 25 000 грн до 40 000 грн</li></ul><p><strong>Обязанности:</strong></p> <ul><li>Контроль и Выполнение плановых показателей;</li><li>Выполнение целевых задач;</li><li>Работа с активной клиентской базой; Поиск новых клиентов;</li><li>Ведение отчетности;</li></ul><p><strong>Личностные качества:</strong></p> <ul><li>Целеустремленный;</li><li>Ответственный;</li><li>Коммуникабельный;</li><li>Обучаемый;</li><li>Порядочность по отношении к Компании и клиентам.</li></ul><p>Связаться с нами можно по телефону — Александр ...59</p> <p>ЗВОНИТЕ! Только звоните)</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Керівництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Головний бухгалтер ТОВ НВЦ УКРЕКСПЕРТ 20000 грн.
Адміністратор у шлюбну агенцію Flirt and marriage 10000 грн.
Головний бухгалтер Вінницький обласний центр... 13624 грн.
Начальник сметного отдела ТОВ «Будівельна компанія ... договірна
Начальник дільниці, виконроб, майстер ТОВ «Будівельна компанія ... 25000 грн.
Менеджер по продаже спецодежды, спецобуви, СИЗ Охрана труда 2010, ООО договірна
Помощник руководителя РM-International AG 10000 грн.
Администратор Матрица 10000 грн.
Специалист ВЕД Петров Е.Л. 25000 грн.
Мастер , (дорожные работы) ТОВ «ДБУ-208» 30000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: