Вакансія Тракторист-водій грузового автомобіля в рослинництві (датська ферма), Луцьк. Пошук роботи в Луцьку - Робота Тракторист-водій грузового автомобіля в рослинництві (датська ферма) (HR Expert s.r.o.). Шукаю роботу в Луцьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Луцьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Луцьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Луцьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Луцьку!

вакансії Луцьку / вакансії Сільське господарство, агробізнес / Тракторист-водій грузового автомобіля в рослинництві (датська ферма)

На 23.03.2023 в нашій базі:  115 вакансій,   47 резюме

Вакансія: Тракторист-водій грузового автомобіля в рослинництві (датська ферма) (в Луцьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:45000 грн
  • Місто:Словаччина
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Оплата праці: </strong>4,55 євро/година, 800-1500 євро/місяць нетто</p> <p><strong>Проживання: </strong>забезпечує роботодавець, на фермі</p> <p><strong>Харчування: </strong>обід – за 1 євро оплачено на фермі або талони, сніданки та вечері – за свій рахунок</p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Коротка інформація</strong></p> <p>Управління та експлуатація вантажних автомобілів, автотранспортних засобів для перевезення вантажів, рідин, матеріалів, машин та обладнання, управління, експлуатація, контроль та моніторинг одного або кількох типів моторних, мобільних машин або обладнання, що застосовуються у сільському господарстві.</p> <p>Управління, експлуатація та контроль комбайну для збирання сільськогосподарських культур.</p> <p><br /></p> <p><strong>Додаткова ін</strong><strong>формація: </strong></p> <p>Гарантований контракт на 2 роки, офіційне оформлення дозволу на проживання та роботу. Найвищий виробник молока в Словакії (датська ферма), сучасна механізація. Робота - позмінна, можливість вищого заробітку за рахунок годин. Проводиться навчання. </p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Сільське господарство, агробізнес»:Вакансія Компанія Зарплата
Пакувальник на грибну ферму у Англію Job2day 85000 грн.
Комбайнер-тракторист Агротранс договірна
Комбайнер Агротранс договірна
Продавец-консультант в садовый центр Ландшафтный центр СОНАТА 10000 грн.
Різноробочий Ландшафтный центр СОНАТА 13000 грн.
Різнороб Компания «Плодовый крупно... 8000 грн.
Садівник в приватний будинок ООО «Строительная фирма «... 600 грн.
Менеджер по продаже микроудобрений в агросекторе ТОВ «Торговий дім «Мегалі... 15000 грн.
Лаборант химического анализа Приста Ойл Украина 6700 грн.
Квітникар Вінницький обласний центр... 8500 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: