Вакансія Судосборщик, сварщик 136 MAG в Нидерланды, Луцьк. Пошук роботи в Луцьку - Робота Судосборщик, сварщик 136 MAG в Нидерланды (ООО Простар). Шукаю роботу в Луцьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Луцьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Луцьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Луцьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Луцьку!

вакансії Луцьку / вакансії Виробництво / Судосборщик, сварщик 136 MAG в Нидерланды

На 28.11.2022 в нашій базі:  76 вакансій,   47 резюме

Вакансія: Судосборщик, сварщик 136 MAG в Нидерланды (в Луцьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:110000 грн
  • Місто:Нідерланди
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Украинская компания ООО «ПРОСТАР» проводит набор сотрудников для работы в совместных проектах за рубежом (Нидерланды,Литва):</p> <ul><li><strong>Судостроитель: сварщик 136-MAG корпусов металлических судов <strong>КМС</strong>, сборщик корпусов, трубопроводчик</strong></li></ul><p><strong>Описание вакансии:</strong></p> <p>Сварочные и сборочные работы в судостроении в Нидерландах.</p> <p><strong>Требования:</strong></p> <ul><li>Опыт работы по профессии от 2 лет, успешное прохождение теста/собеседования</li><li>наличие документа об обучении, подтверждающего квалификацию по профессии.</li></ul><p><strong>Условия работы:</strong></p> <ul><li>Место выполнения работ — Нидерланды. Оформление в литовскую компанию.</li><li>Постоянная занятость, долгосрочная работа, официальное трудоустройство.</li><li>Оплата труда почасовая, старт с 11 евро, после испытательного срока рост до 12-13 евро исходя из квалификации специалиста. В месяц отрабатывается 240-280 часов. <strong>Средний доход в месяц 2600-3500 евро.</strong></li><li>Жилье, спецодежда и трансфер в Нидерланды оплачивается компанией,</li><li>Визовые расходы и питание оплачивается работником самостоятельно.</li></ul><p>тел/Viber/WhatsApp: ...05</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Бурильщик / машинист буровой УРБ 2а2 ООО Гео-Мастер 3 грн.
Кочегар ТОВ "УТС" договірна
Електрик ТОВ "УТС" договірна
Електрик ТОВ "УТС" договірна
Кочегар ТОВ "УТС" договірна
Кочегар у Вишневе ТОВ "УТС" договірна
Кочегар у Вишневе ТОВ "УТС" договірна
Кочегар у Вишневе ТОВ "УТС" договірна
Електрик у Вишневе ТОВ "УТС" договірна
Штабелерник ТОВ "УТС" договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: