Вакансія Працівник складу, Луцьк. Пошук роботи в Луцьку - Робота Працівник складу (ФОП Ольга Подревська). Шукаю роботу в Луцьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Луцьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Луцьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Луцьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Луцьку!

вакансії Луцьку / вакансії Логістика, доставка, склад / Працівник складу

На 02.10.2022 в нашій базі:  70 вакансій,   47 резюме

Вакансія: Працівник складу (в Луцьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:30000 грн
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Вимоги, побажання: бажання працювати</p> <p>Обов'язки: робота зі сканером</p> <p>Умови: офіційне працевлаштування<br /><br />*ЧОЛОВІКИ,СІМ.ПАРИ (жінки зі знанням польської мови А2)<br />(селимо з дітьми)*<br /><br />? Місце роботи: м. Nowa Wie? Wroc?awska (10 км від Вроцлава)<br />PANTOS LOGISTICS - склад електроніки і побутової техніки! <br />? Посада: працiвник складу <br />Обов'язки: <br />? транспортування палет у складi<br />? робота зі сканером;<br />? дотримання внутрішніх інструкцій та процедур правильного комплектування товарів; <br />? підтримка чистоти та порядку на робочому місці;<br />? знання та дотримання правил охорони праці, інструкцій тощо. <br />?Харчування: на території є сучасні їдальні, роботодавець частково покриває ціну обіду на роботі – 9 злотих, працівник робить доплату від 2 до 5 злотих в залежності від обраного обіду.<br />ВАЖЛИВО: людям з порушенням зору обов'язково мати при собі окуляри.<br />?Тип контракту - *umowa zlecenia*<br />? Заробітна плата: *20,60* зл. брутто (*+1,50*зл нетто дофінансування до житла) / *16,50* зл. нетто (*17.50* зл. нетто, якщо до 26 років) на годину<br />*Для студентів - 20.60 зл. нетто* (при наявності необхідних документів) !!!<br />?? Житло: 300-350 зл (20 зл. на добу (дофінансування 1,50 зл. за кожну годину роботи). Якщо працівник винаймає своє житло - то буде часткова компенсація.<br />? Графік роботи: робота в 3 зміни з пн по пт по 8 год + субота<br />?Доїзд до роботи: робочий автобус<br />?Довготривалий побит: є можливість отримати карту побиту</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:Вакансія Компанія Зарплата
Вантажник Лісогор-Плюс 7000 грн.
Комірник в Київську область (надаємо житло) ПМП «Два Млина» договірна
Комірник в Київську область (надаємо житло) ПМП «Два Млина» договірна
Комірник в Київську область (надаємо житло) ПМП «Два Млина» договірна
Майстер-приймача (менеджера з продажу) Автопан+ 30000 грн.
Карщик погрузчик Каменный Двор 12000 грн.
Водій кат "В" на Газель в Київ (Оболонь) ТОВ Промтрансгруп 20000 грн.
Водій кат "В" на Газель в Київ (Оболонь) ТОВ Промтрансгруп 20000 грн.
Водій кат "В" на Газель в Київ (Оболонь) ТОВ Промтрансгруп 20000 грн.
Водій кат "В" на Газель в Київ (Оболонь) ТОВ Промтрансгруп 20000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: