Вакансія Керівник з продажу та розвитку мережі (В2В сектор), Луцьк. Пошук роботи в Луцьку - Робота Керівник з продажу та розвитку мережі (В2В сектор) (Кит-групп). Шукаю роботу в Луцьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Луцьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Луцьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Луцьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Луцьку!

вакансії Луцьку / вакансії Керівництво / Керівник з продажу та розвитку мережі (В2В сектор)

На 04.06.2023 в нашій базі:  137 вакансій,   47 резюме

Вакансія: Керівник з продажу та розвитку мережі (В2В сектор) (в Луцьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Українська компанія <strong>«KИТ Груп»</strong> — мережа пунктів обміну валют, запрошує до співпраці <strong>Керівника з продажу та розвитку мережі</strong>.<br /></p> <p><strong>Компанія пропонує:</strong></p> <ul><li>Сучасний офіс в центрі Києва (м. Печерська);</li><li>Графік роботи гібридний (будуєте самостійно. Офіс/Дім/Відрядження): ПН-ПТ, 10:00—18:00.</li><li>Конкурентний рівень доходу;</li><li>Цікаві задачі та можливість впливати на результати бізнесу.</li></ul><p><strong>Для комфортної співпраці потрібно:</strong></p> <ul><li>Вища освіта;</li><li>Досвід роботи в продажах (мобільні мережі, мережі АЗС, агросектор) — від 3 років;</li><li>Гарне знання та розуміння В2В ринку;</li><li>Любов до процесу продажів;</li><li>Наявність відмінних комунікативних навичок;</li><li>Успішний досвід ведення переговорів;</li><li>Уважність до деталей, лідерство, націленість на результат;</li></ul><ul><li>Готовність до відряджень по Україні (30−40% робочого часу).</li></ul><p><strong>Задачі що постануть перед Вами:</strong></p> <ul><li>Моніторинг конкурентного середовища продажів;</li><li>Приймати рішення щодо встановлення курсів валют для регіонів;</li><li>Розвиток, просування та контроль послуг валютообміну і переведень по Україні;</li><li>Розвиток мережі продажів в регіонах, залучення нових клієнтів В2В сектору;</li><li>Відчуття ринку та пошук підходів до продажів в кожному регіоні України;</li><li>Відповідальність за фінансові показники напрямків валютообміну та переведення.</li></ul><p>Чекаємо на Ваші резюме, з вказаним рівнем доходу.</p> <p>Обіцяємо мінімум етапів відбору та швидку реакцію на резюме.</p> <p>До зустрічі у нашій команді!</p> <p>Гроші люблять професіоналів;)<br /><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Керівництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Адміністратор One handred Karaoke loung... 35000 грн.
Администратор One handred Karaoke loung... 35000 грн.
Бригадир будівельної бригади Vidi 25000 грн.
Адміністративно кадровий помічник Макаров А.В. 14000 грн.
Головний бухгалтер Магнетто 20000 грн.
Головний бухгалтер Дерстуганова В.А. 15000 грн.
Адміністратор готелю Отель Лондон 15000 грн.
Головний енергетик Вінницький обласний центр... 19000 грн.
Керівник продажів Васильченко Олег Юрьевич 5000 грн.
Начальник виробництва ТОВ "ОЛІМП-2008" 25000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: