Вакансія Кошторисник, Луцьк. Пошук роботи в Луцьку - Робота Кошторисник (Навігатор, рекрутингова компанія). Шукаю роботу в Луцьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Луцьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Луцьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Луцьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Луцьку!

Вакансія: Кошторисник (в Луцьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:40000 грн
  • Місто:Полтава
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від п'яти років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Наш клієнт - велика компанія, успішно працює у сфері електрозабезпечення з 1998 року, ліцензована на проведення проектних та будівельних робіт для внутрішніх та зовнішніх мереж та споруд по всій території України.</p> <p><strong>Основні обов'язки:</strong></p> <ul><li>складання кошторисів в програмі АВК-5 на підставі відомостей обсягів робіт і робочих креслень електропостачання промислових та цивільних об’єктів (може бути 5 та більше кошторисів в тиждень),</li><li>погодження кошторису з Замовником,</li><li>аргументовано «захищати» позиції кошторису перед Замовником,</li><li>складання актів виконаних робіт в АВК-5,</li><li>можливо виконання деяких адміністративних  функцій (обговорюється індивідуально).</li></ul><p><strong>Вимоги до кандидата:</strong></p> <ul><li>досвід роботи від 5 років на посаді кошторисника або начальника кошторисного відділу в компаніях - крупних гравцях на ринку України та в бюджетних організаціях,</li><li><strong>· </strong>глибокі знання АВК-5, <strong>Excel</strong><strong>, </strong><strong>Word</strong><strong>,</strong></li></ul><p><strong>Умови:</strong></p> <ul><li><strong>· </strong><strong>Робота в офісі.</strong></li><li><strong>· </strong><strong>30000 грн. – оклад, до 10000 грн. – премія.</strong></li><li><strong>Пн - Пт 8:00 до 17:00.</strong></li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:



Вакансія Компанія Зарплата
Бухгалтер по заробітній платі Житомирський геріатричний... 18760 грн.
Помічник бухгалтера Промюніон, ТОВ 20000 грн.
Головний бухгалтер ООО «Чермет» договірна
Financial Planning and Analysis Business Partner Сплендідскор договірна
Бухгалтер Винна Галерея 36000 грн.
Головний бухгалтер Івано-Франківський профес... 24000 грн.
Бухгалтер 17 ОВМБр ім. Костянтина П... 25000 грн.
Бухгалтер фінансово-економічної служби військової частини 61 Окрема механізована Ст... 50000 грн.
Бухгалтер з обліку матеріальних цінностей 427 окрема бригада безпіл... 50000 грн.
Касир в пункт обміну валют ТОВ Магнат 15000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: