Вакансія Медична сестра, Луцьк. Пошук роботи в Луцьку - Робота Медична сестра (КНП «Обласний центр онкологогії»). Шукаю роботу в Луцьку.
Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Луцьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Луцьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Луцьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Луцьку!
<p> КНП "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ОНКОЛОГІЇ" на постійну роботу запрошує медичну сестру (медичного брата) - анестезиста у відділення анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії. </p>
<p>- Графік роботи 5/2 або змінний.</p>
<p>- Заробітна плата від 12000грн. Офіційне оформлення, повний соцпакет.</p>
<p>- Бронювання працівників.</p>