Вакансія Бухгалтер з первинної документації, Луцьк. Пошук роботи в Луцьку - Робота Бухгалтер з первинної документації (ГК Лігрет). Шукаю роботу в Луцьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Луцьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Луцьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Луцьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Луцьку!

вакансії Луцьку / вакансії Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит / Бухгалтер з первинної документації

На 18.11.2025 в нашій базі:  216 вакансій,   19 резюме

Вакансія: Бухгалтер з первинної документації (в Луцьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:25000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p></p> <p><strong>Вимоги</strong>:</p> <ul><li>вища економічна/бухгалтерська освіта;</li><li>досвід роботи з первинною документацією;</li><li>вільне володіння бухгалтерськими програмами 1С Бухгалтерія для України;</li><li>уважність, акуратність, відповідальність.</li></ul><p><strong>Умови роботи</strong>:</p> <p></p> <ul><li>повна зайнятість;</li><li>робота в комфортному офісі;</li><li>офіційне працевлаштування, зарплата та соціальні гарантіі відповідно до законодавства України.</li></ul><p><strong>Обов’язки</strong>:</p> <ul><li>облік первинної документації: збір оригіналів документів від контрагентів, перевірка вірності оформлення документів, внесення та обробка документів в 1С;</li><li>рознесення банківських виписок;</li><li>виконання ін. доручень головного бухгалтера.</li></ul><p></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:



Вакансія Компанія Зарплата
Оператор 1c Аквілон 2009 16000 грн.
Бухгалтер 17 ОВМБр ім. Костянтина П... 25000 грн.
Бухгалтер фінансово-економічної служби військової частини 61 Окрема механізована Ст... 50000 грн.
Аналітик-дешифрувальник 427 окремий полк безпілот... 50000 грн.
Бухгалтер 427 окремий полк безпілот... 50000 грн.
Бухгалтер з обліку матеріальних цінностей 427 окремий полк безпілот... 50000 грн.
Касир Обміну валют ФК Альфа-Инвест Груп 28000 грн.
Бухгалтер ТОВ «Атлант Моторз Харків... договірна
Бухгалтер ISP Starnet договірна
Бухгалтер (уповноважена особа з публічних закупівель) КНП «Міська поліклініка №... 15000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: