Вакансія Бухгалтер по заробітній платі на виробництво, Луцьк. Пошук роботи в Луцьку - Робота Бухгалтер по заробітній платі на виробництво (Компанія «Міліг»). Шукаю роботу в Луцьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Луцьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Луцьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Луцьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Луцьку!

вакансії Луцьку / вакансії Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит / Бухгалтер по заробітній платі на виробництво

На 13.09.2025 в нашій базі:  215 вакансій,   19 резюме

Вакансія: Бухгалтер по заробітній платі на виробництво (в Луцьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:30000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від п'яти років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p> Компанія ТОВ <strong>«Міліг»</strong> шукає <strong>Бухгалтера по заробітній платі на виробництво.</strong> </p> <p><strong>Функціональні обов</strong><strong>`</strong><strong>язки:</strong></p> <ul><li>Ведення ділянки по заробітній платі по підрозділу виробництво ( до 200 людей)</li> </ul><ul><li>Нарахування та виплата заробітної плати працівникам компанії (відпустки, лікарняні, компенсація не використаної відпустки при звільненні</li> </ul><ul><li>Розрахунок, контроль, формування заявки, виплата та документальний супровід лікарняних листів співробітників компанії</li> </ul><ul><li>Нарахування, контроль та сплата податків (ПДФО, військовий збір, ЄСВ)</li> </ul><ul><li>Формування довідок про доходи працівникам підприємства</li> </ul><ul><li>Робота з виконавчими листами (утримання із ЗП, надсилання звітів виконавцям, підготовка відповідей на запити виконавчих служб)</li> </ul><ul><li>Підготовка та складання об'єднаної звітності з ПДФО, ЄСВ, ДФ, 1-ПВ (місячний, квартальний)</li> </ul><p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>Вища освіта в галузі бухгалтерського обліку та аудиту;</li> <li>Бажано досвід роботи на виробничому підприємстві від 2-х років;</li> <li>Досвід роботи в програмі BAS, 1С Підприємство 8.2, 8.3</li> <li>Уважність, старанність, відповідальність.</li> </ul><p><strong>Пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Конкурентну офіційну заробітну плату 30 тис грн;</li> <li>Стабільну роботу в успішній компанії;</li> <li>Дружній колектив та комфортні умови праці.</li> </ul><p>Ми шукаємо в команду кваліфікованого фахівця. Якщо Ви відповідаєте вимогам та хочете працювати в успішній компанії, надсилайте своє резюме та ми зв’яжемось з Вами.</p> <p>Умови: </p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:



Вакансія Компанія Зарплата
Головний бухгалтер Навігатор, рекрутингова к... 45000 грн.
Помічник бухгалтера Автомобиль для каждого 25000 грн.
Помічник бухгалтера Svitlotek 30000 грн.
Бухгалтер ресторану Грабчак А.Є. 25000 грн.
Економіст УМЦ АГР МОЗ України, ДЗ 15000 грн.
Бухгалтер Kotapska Bridal Couture 20000 грн.
Бухгалтер 1 категории ДЗ «УМЦРДзОУНС МОЗ Україн... 14000 грн.
Бухгалтер OrthoStore 30000 грн.
Бухгалтер фінансово-економічної служби військової частини 61 Окрема механізована Ст... 50000 грн.
Бухгалтер 427 окремий полк безпілот... 50000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: