Вакансія Менеджер, Луцьк. Пошук роботи в Луцьку - Робота Менеджер (ТОВ «Будівельна компанія Лайфбуд»). Шукаю роботу в Луцьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Луцьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Луцьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Луцьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Луцьку!

Вакансія: Менеджер (в Луцьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Вимоги, побажання: Будівельнїй компанії зайнятої в сфері інженерних комунікацій, енергозабезпечення та гідроізоляційних робіт на постійну роботу потрібен менеджер по роботі з клієнтами та інтернет ресурсами.</p> <p></p> <p>Обов'язки: подача рекламних оголошень в інтернет мережах і друкованих виданнях<br />комунікація з потенційними замовниками<br />аналіз інформації системи прозоро та інших інформаційних сайтів <br />аналіз інформації системи прозоро та інших інформаційних сайтів<br />обробка дзвінків, ведення обліку в базі CRM <br />формування комерційних пропозицій, відкритих оферт</p> <p>Умови: </p> <p>володіння ПК на рівні впевнений користувач, пунктуальність, комунікабельність, вміння вести діалог з клієнтом<br />Перевагою буде вища технічна освіта.<br /><br />Робота в комфортному офісі, корпоративний мобільний зв'язок. <br />Графік роботи:з 9: 00 до 18: 00, 5/2 Випробувальний термін 1 місяця</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Офісний персонал»:



Вакансія Компанія Зарплата
Офісний службовець (секретар-діловод) Турський Олександр Віталі... 20000 грн.
Менеджер з продажу Інститут Здорової Людини 32000 грн.
Юрист по роботі з договорами та тендерною документацією ТОВ «Гранат» договірна
Помічник керівника, Організатор конференцій, заходів «Медікс Груп» 28000 грн.
Діловод Оболонська окружна прокур... 10000 грн.
Менеджер з постачання ЧП Ирбис 25000 грн.
Адміністратор в офіс Автомобиль для каждого 31000 грн.
Помічник керівника Автомобиль для каждого 35155 грн.
Офіс менеджер (можна без досвіду) студентам Автомобиль для каждого 25000 грн.
Помічник бухгалтера Автомобиль для каждого 25000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: