Вакансія Масажист, масажистка в Хорватії, Луцьк. Пошук роботи в Луцьку - Робота Масажист, масажистка в Хорватії (Your healthy spine ). Шукаю роботу в Луцьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Луцьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Луцьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Луцьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Луцьку!

вакансії Луцьку / вакансії Краса та SPA-послуги / Масажист, масажистка в Хорватії

На 22.07.2024 в нашій базі:  169 вакансій,   18 резюме

Вакансія: Масажист, масажистка в Хорватії (в Луцьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:30000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Компанія "Your healthy spine" шукає масажистів для роботи в Хорватії. Ми спеціалізуємося на наданні професійних послуг масажу.</p> <p><br /></p> <p>Профільна освіта обовязкова. </p> <p><br /></p> <p>Місце роботи - Хорватія, є кілька салонів. Контракт - від 1 року. Надається житло. Потрібне базове знання англійської мови, знання хорватської або німецької мови - додотковий плюс.</p> <p><br /></p> <p>Задачі:</p> <p><br /></p> <p>- Надання професійних масажних процедур клієнтам компанії </p> <p><br /></p> <p>- Розвиток і підтримка власних навичок та знань у галузі масажу </p> <p><br /></p> <p>- Співпраця з іншими співробітниками компанії для досягнення загальних цілей</p> <p><br /></p> <p>Вимоги:</p> <p><br /></p> <p>- Знання різних технік та методів масажу </p> <p><br /></p> <p>- Високий рівень відповідальності та професіоналізму </p> <p><br /></p> <p>- Вміння працювати в команді та спілкуватися з клієнтами </p> <p><br /></p> <p>Пропонуємо:</p> <p><br /></p> <p>- Конкурентну заробітну плату </p> <p><br /></p> <p>- Можливість професійного зростання та розвитку </p> <p><br /></p> <p>- Дружню та підтримуючу робочу атмосферу </p> <p><br /></p> <p>Якщо ви готові приєднатися до нашої команди, будемо раді отримати ваш відгук. Надсилайте свої резюме на нашу електронну пошту або звертайтеся до нас за телефоном для отримання додаткової інформації.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Краса та SPA-послуги»:Вакансія Компанія Зарплата
Майстер манікюру-педикюру Оболонь Gara Beauty 25000 грн.
Майстер манікюра та педікюра Sweet Свiт 25000 грн.
Менеджер по продажам Иноар Украина 15000 грн.
Перукар ФОП «Скрипка В.С.» договірна
Грумер ФОП «Скрипка В.С.» договірна
Майстер манікюру та педикюру ФОП «Скрипка В.С.» договірна
Перукар - універсал «Fokus» 18000 грн.
Майстра манікюру та педикюру PROMOua 10000 грн.
Перукар (універсал) PROMOua 12000 грн.
Майстер манікюру і педикюру DejaVu 20000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: