Вакансія Помічник керівника, Луцьк. Пошук роботи в Луцьку - Робота Помічник керівника (Прайм-Трейд). Шукаю роботу в Луцьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Луцьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Луцьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Луцьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Луцьку!

вакансії Луцьку / вакансії Офісний персонал / Помічник керівника

На 19.09.2025 в нашій базі:  219 вакансій,   19 резюме

Вакансія: Помічник керівника (в Луцьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:25000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Компанія, що стабільно працює на ринку України вже 10 років, авторизований дистриб’ютор французького виробника акумуляторів та батарейок SAFT, на етапі нового розвитку і розширення, запрошує молодих освічених людей приєднатися до нашого колективу.</p> <p>З нами Ви зможете дослідити наш багаторічний досвід та привнести і реалізувати свої цікаві ідеї та мрії! І чим більше Ви зможете реалізувати своїх ініціатив, тим більше Ви будете поважати себе і мати можливість заробляти!</p> <p>Маємо пропозиції для трьох помічників, обирайте за фахом і інтересом!</p> <p>Ми шукаємо таланти в наступних сферах діяльності:</p> <p></p> <ul><li>помічник з HR роботи — формування вакансій, збір та обробка резюме кандидатів, аналіз резюме, проведення етапів співбесід, формування команди, організація навчання, втілення КРІ для працівників різних відділів.</li></ul> <ul><li>помічник із забезпечення діяльності керівництва компанії — підтримкою організаційних та адміністративних процесів, виконання різноманітних завдань керівництва компанії, організація робочого простору та підтримка порядку в офісі, взаємодія з партнерами та клієнтами компанії.</li></ul> <ul><li>помічник по організації і супроводу онлайн реклами: Гугл, ФБ, Інстаграм, спілкування з підрядниками, формування РК, аналіз результатів РК, аналіз рекламних каналів. Досвід бажаний, але головне бажання навчитися!</li></ul> <p>Якщо у Вас повна середня освіта, якщо маєте грамотну усну і письмову мову, якщо бажаєте вчитися і втілювати вивчене, приходьте, ми із задоволенням поговоримо з Вами!</p> <p>Якщо Ви бачите себе в будь-якій якості, якщо Ви відчуваєте схильність і зацікавленість в сфері, що вказана вище, не зволікайте, подавайте заявку на співбесіду!</p> <p>Найближча співбесіда буде 10 жовтня за адресою М Берестейська, пров. Артилерійський, 7Б.</p> <p>Подайте заявку! Зарезервуйте час співбесіди!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Офісний персонал»:



Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер з прокату автомобілів Mega Rent договірна
Помічник адвоката Адвокатське бюро «Гайдук ... 15000 грн.
Direct-Менеджер Purple 18000 грн.
Менеджер з продажу Purple 18000 грн.
Менеджер з прокату автомобілів Mega Rent договірна
Business Development Manager Sempico Solutions Group L... 15000 грн.
Enterprise sales manager Sempico Solutions Group L... 30000 грн.
Головний спеціаліст Довгинцівський районний с... 13520 грн.
Секретар суду, судового засідання Довгинцівський районний с... 13520 грн.
Адміністратор-охоронець на мийку самообслуговування Березняки-3 договірна







Jobs.ua рекомендує переглянути: