Вакансія Головний бухгалтер, Луцьк. Пошук роботи в Луцьку - Робота Головний бухгалтер (Львівське комунальне підприємство «Рембуд»). Шукаю роботу в Луцьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Луцьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Луцьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Луцьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Луцьку!

Вакансія: Головний бухгалтер (в Луцьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:28000 грн
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Вимоги, побажання: </p> <ul><li>Досвід роботи з казначейством обов'язкове!</li><li>Впевнене знання комп’ютерних програм: 1С, Клієнт-Банк, МЕДок, Вчасно, MS Office, Excel;</li><li>Знання Бухгалтерського та Податкового законодавства України;</li><li>знання основ документознавства;</li><li>активність і кмітливість, зібране системне мислення;</li><li>відповідальність та чесність</li></ul> <p>Обов'язки: </p> <ul><li>Забезпечення бухгалтерського податкового та управлінського обліку підприємства: організація своєчасного відображення на рахунках бухгалтерського обліку операцій, зобов’язань та результатів господарсько-фінансової діяльності;</li><li>реєстрація податкових накладних, податкове планування ПДВ; формування звітності з ПДВ;</li><li>складання та здача фінансової, податкової та статистичної звітності;</li><li>робота з казначейськими програмами по оплаті;</li><li>планування роботи;</li><li>розподіл обов’язків між працівниками бухгалтерського відділу;</li><li>взаємодія з департаментом ЛМР</li></ul> <p>Умови: </p> <ul><li>Офіційне працевлаштування <strong>з можливістю бронювання</strong> згідно із законодавством;</li><li>Стабільну заробітну плату та виплату двічі на місяць;</li><li>Повна зайнятість</li><li>ПН — ЧТ: 09:00 — 18:00, ПТ - 09:00-17:00</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:



Вакансія Компанія Зарплата
Бухгалтер фінансово-економічної служби військової частини 61 Окрема механізована Ст... 50000 грн.
Бухгалтер 427 окремий полк безпілот... 50000 грн.
Аналітик-дешифрувальник 427 окремий полк безпілот... 50000 грн.
Бухгалтер Вінницький обласний центр... 10000 грн.
Головний бухгалтер Вінницький обласний центр... 20000 грн.
Бухгалтер Вінницький обласний центр... 8000 грн.
Головний бухгалтер Вінницький обласний центр... 14000 грн.
Оператор-касир Вінницький обласний центр... 13000 грн.
Бухгалтер Вінницький обласний центр... 13000 грн.
Бухгалтер Вінницький обласний центр... 12000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: