Вакансія Официант в кафе музея, Луцьк. Пошук роботи в Луцьку - Робота Официант в кафе музея (Wils). Шукаю роботу в Луцьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Луцьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Луцьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Луцьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Луцьку!

вакансії Луцьку / вакансії Ресторанний бізнес, кулінарія / Официант в кафе музея

На 14.02.2026 в нашій базі:  213 вакансій,   19 резюме

Вакансія: Официант в кафе музея (в Луцьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:102000 грн
  • Місто:Німеччина
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>НАЧАЛО РАБОТЫ - 01.03.-15.03.2026</p> <p></p> <p><strong>ВАКАНСИЯ - Официант в кафе музея (3 чел.) - рассмотрят мужчин, женщин и семейных пар.</strong><br />ID: 2429</p> <p></p> <p>Только для граждан Украины, Молдовы, Белоруси и стран ЕС.</p> <p></p> <p><strong>Страна, город</strong> - Германия, 40822 Меттман.</p> <p></p> <p><strong>Заработная плата</strong> - от 12€/час (1800-2200€/мес) НЕТТО + чаевые.<br /><strong>График работы плавающий: </strong>6 - рабочих, 1 - выходной (6-7 час/день).</p> <p></p> <p><strong>ДОКУМЕНТЫ:</strong> рабочая виза/ карта побыта/ ВНЖ/ паспорт ЕС/ UKR Pesel/ Параграф 24.</p> <p></p> <p><strong>Жильё</strong> в том же здании, что и кафе - 250€ (квартира с комфортными условиями, по 2 чел. в комнате).<br /><strong>Рабочую одежду</strong> предоставляют.</p> <p></p> <p><strong>ОБЯЗАННОСТИ:</strong></p> <ul><li>Обслуживание клиентов за барной стойкой и столами, принятие заказов;</li><li>Подача заказов и контроль времени приготовления;</li><li>Следить за чистотой зала и столов вначале и в конце смены;</li><li>Работа в кафе в музее.</li></ul> <p><strong>ТРЕБОВАНИЯ:</strong></p> <ul><li>Опыт работы - от 1 года;</li><li>Только для граждан Украины, Молдовы, Белоруси и стран ЕС;</li><li>Знание русского и немецкого языка на уровне В1 - обязательно + английский (будет приоритетом);</li><li>Хорошие коммуникативные навыки, дружелюбное отношение и улыбка посетителям;</li><li>Знать меню ресторана, уметь рекомендовать блюда и ответить на вопросы по поводу их состава;</li><li>Поддержка чистоты и порядка в зале и на столах;</li><li>Желание работать, чистоплотность, аккуратность и стрессоустойчивость;</li><li>Рабочая виза/ карта побыта/ ВНЖ/ паспорт ЕС/ UKR Pesel/ Параграф 24.</li></ul> <p><strong>Нужна работа?</strong><br />Доверьтесь WILS, и наши эксперты проконсультируют, посоветуют и подберут именно ту вакансию, которая больше всего вам подходить. Обычно, консультация не занимает более 10 минут времени, поэтому без колебаний звоните нам прямо сейчас!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Ресторанний бізнес, кулінарія»:



Вакансія Компанія Зарплата
Кухонний працівник Фабрика-кухня Готуїмо БМР договірна
Официант в кафе музея Wils 102000 грн.
Кухар універсал Edison Pub 16000 грн.
Робітник з вентиляційного клінінгу, відрядження по Україні Компанія «Форсайт Груп» 40000 грн.
Робітник з вентиляційного клінінгу, відрядження по Україні Компанія «Форсайт Груп» 40000 грн.
Робітник з вентиляційного клінінгу, відрядження по Україні Компанія «Форсайт Груп» 40000 грн.
Робітник з вентиляційного клінінгу, відрядження по Україні Компанія «Форсайт Груп» 40000 грн.
Робітник з вентиляційного клінінгу, відрядження по Україні Компанія «Форсайт Груп» 40000 грн.
Водій експедитор В С Мясна Родина 40000 грн.
Кухар «Обід-буфет» 35000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: