Вакансія Фахівець з якості, Луцьк. Пошук роботи в Луцьку - Робота Фахівець з якості (ТДВ «Івано-Франківський хлібокомбінат»). Шукаю роботу в Луцьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Луцьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Луцьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Луцьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Луцьку!

вакансії Луцьку / вакансії Логістика, доставка, склад / Фахівець з якості

На 05.07.2025 в нашій базі:  218 вакансій,   19 резюме

Вакансія: Фахівець з якості (в Луцьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:14000 грн
  • Місто:Івано-Франківськ
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>ТДВ <strong>«Івано-Франківський хлібокомбінат»</strong> — входить до складу одного з найбільших українських холдингів «Хлібні інвестиції» (виробництво хлібобулочних та кондитерських виробів)</p> <p></p> <p><strong>фахівець з якості </strong>(виробництво хлібобулочних і кондитерських виробів)</p> <p></p> <p><strong>Обов'язки:</strong> </p> <ul><li>участь у розробці, впровадженні та актуалізації документації систем менеджменту якості та безпечності харчових продуктів <strong>ХАССП</strong> (НАССР)</li><li>участь в організація контролю якості сировини та готової продукції</li><li>участь у розробці та впровадженні заходів по забезпеченню належного санітарного стану виробничих, складських, допоміжних приміщень, обладнання</li><li>участь у розгляді та аналізі рекламацій щодо якості та безпечності продукції </li><li>участь у проведенні внутрішніх і зовнішніх аудитах виробництва</li></ul><p><strong> Вимоги:</strong></p> <ul><li>освіта в галузі харчової промисловості</li><li>знання вимог стандарту <strong>ISO 22000</strong>, державного законодавства в сфері якості та безпечності харчових продуктів</li><li>орієнтуватись на результат, створювати позитивне враження про компанію</li><li>робота у 1С та основних офісних програмах</li></ul><p><strong>Ми забезпечуємо</strong>:</p> <ul><li>працевлаштування згідно чинного законодавства України</li><li>своєчасну заробітну плату (виплата двічі на місяць)</li><li>внутрішнє навчання, можливість для самореалізації</li><li>смачні обіди за помірними цінами</li><li>графік роботи: <strong>пн-чт 8:00—17:00, пт 8:00-15:45</strong></li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:



Вакансія Компанія Зарплата
Водій-експедитор ВП Львів 22000 грн.
Водитель-экспедитор ВП Львів 22000 грн.
Водій-експедитор по Львову і області ВП Львів 22000 грн.
Водій-експедитор по Львову і області ВП Львів 22000 грн.
Водій-експедитор по Львову і області ВП Львів 22000 грн.
Водій СПД Суяшов 50000 грн.
Водій кат. B, С на авто компанії (вантажні перевезення) СПД Суяшов 50000 грн.
Водитель на авто компании (грузоперевозки) СПД Суяшов 50000 грн.
Водій на авто компанії в Київ СПД Суяшов 50000 грн.
Водій на авто компанії в Київ СПД Суяшов 50000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: