Робота Луцьк: Логістика, доставка, склад - вакансії, Робота в Луцьку. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Логістика, доставка, склад.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Луцьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Луцьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Луцьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Луцьку!

Вакансії в Луцьку / Вакансії в Луцьку / Вакансії Логістика, доставка, склад, Луцьк

На 03.08.2020 в нашій базі:  19 вакансій,   58 резюме

Робота в Луцьку в рубриці Логістика, доставка, складНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Логістика, доставка, склад в Луцьку. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Логістика, доставка, склад»).


По вашому запиту знайдено: 407 вакансій
 • Вакансія: Водій

  Перевізник Г. Е.

  Високооплачувана робота у м. Львів для чоловіків та жінок на власних легкових автомобілях та автомобілях компанії.

  Вимоги:

  -наявність водійського посвідчення (категорія В),

  -досвід кермування від 1 року,

  -наявність смартфону.

  ...
 • Вакансія: Водитель с грузовым авто

  Транспортное агентство "Возвард"

  Вимоги:

  • Наявність власного вантажного транспорту, розрахованого на вантажопідйомністьвід 2,5 до 22 тонн, із корисною кубатурою кузова не менше 12м3;
  • Досвід роботи в автомобільних перевезеннях по Україні;
  • Бажання на довгостроковій основі співпрацювати з провідною транспортною...
 • Вакансія: Разнарабочий

  Джоб-Сервис Ужгород

  Венгерская сеть супермаркетов приглашает на работу мужчин, женщин. Официальная работа в Венгрии без посредников, требуется заграничный биометрический паспорт. Работа заключается в сборе и упаковке заказов на складе для интернет-магазина. Опыт работы не требуется, проводится обучение. Знание венгерского языка приветствуется, но не обязательно, даёт возможность получить должно...

 • Вакансія: Разнорабочие в Прагу

  Джоб-Сервис Ужгород

  Оформляем чешское ВНЖ на основании венгерского ВНЖ. Выезд с Украины. Без карантина и обсервации. Есть возможность оформить венгерское ВНЖ с дальнейшим переоформлением на чешское ВНЖ. Предлагаем работу на складе интернет - магазина в Праге. Работа заключается в сборе и упаковке заказов. Легальное трудоустройство. Без опыта работы.

  Условия работы и оплата: 100-110 крон в...

 • Вакансія: Менеджер ВЭД

  Бюро подбора персонала "Гуманитарный Центр"

  Бюро подбора персонала проводит конкурс для компании.

  Компания – крупное производственное предприятие (2003), специализируется в области поставки сырья для комплексного обеспечения мясоперерабатывающих предприятий. За период своего существования компания зарекомендовала себя как ответственный и стабильный партнер. В настоящее время ее...

 • Вакансія: Менеджер-администратор (хозяйственник)

  Бюро подбора персонала "Гуманитарный Центр"

  Компания – крупная современная агрофирма, специализируется на производстве полезных продуктов питания из семян кондитерского подсолнечника - проводит конкурс.


  Открытая вакансия:
  - «МЕНЕДЖЕР-АДМИНИСТРАТОР»


  Работа: Оперативный склад, корпоративный транспорт (командировки), жизнеобеспе...

 • Вакансія: Завхоз

  ООО "Институт Прикладной Психологии "Гуманитарный центр"

  Институт Прикладной Психологии (1995) — это научная, консультационная, обучающая и издательская компания. В связи с расширением сферы деятельности проводит конкурс.

  Открытая вакансия:

  «ЗАВХОЗ»

  Работа: организация жизнеобеспечения компании; мелкий ремонт; работа на складе; комплектация заказов; логистика.

  О...

 • Вакансія: Сортувальник Німеччина

  Тарківська Надія Петрівна

  Вимоги:1. Вік від 18 до 34,5 на момент виїзду в Німеччину.

  2. Студенти і недавні випускники середніх і вищих навчальних закладів.

  3. Наявність біометричного закордонного паспорту.

  Обов'язки: Сортування: Завод склотари;

  ? DPD-сортування;

  ? Сортування сміття;

  ? Завод з розбирання старих телевізорів і холодильників.

  Локація: м Берлін, ...

 • Кладовщик на продуктовый склад.

  График работы : неделя/неделю.

  ЗП- 7000грн.

  Официальное трудоустройство.

  Метро "Дружбы народов"

  ...
 • Компанія Royal Staff Sp. z o.o. (Ліцензія KRAZ 14411, NIP 7292711609, KRS 0000620936), набирає людей з біометричними паспортами або з польськими робочими візами на роботу в Польщі:
  Сучасний європейський завод по виготовленні негабаритної скляної продукції (стакани, горнята, тарілки, салатниці, вази та інші вироби) запрошує на роботу працівників:
  жінок, чоловіків ...


Пошук роботи в Луцьку: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Луцьку. Пошук роботи в Луцьку за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Логістика, доставка, склад з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Луцьк і вакансії Луцьку на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: