Робота Луцьк: Реклама, маркетинг, PR - вакансії, Робота в Луцьку. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Реклама, маркетинг, PR.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Луцьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Луцьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Луцьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Луцьку!

Вакансії в Луцьку / Вакансії в Луцьку / Вакансії Реклама, маркетинг, PR, Луцьк

На 23.01.2021 в нашій базі:  41 вакансій,   63 резюме

Робота в Луцьку в рубриці Реклама, маркетинг, PRНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Реклама, маркетинг, PR в Луцьку. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Реклама, маркетинг, PR»).


По вашому запиту знайдено: 170 вакансій
 • Робота у місті Львів !

  Вимоги:

  • Вік від 16 років, досвід роботи не обов’язковий ;
  • Енергійність, комунікабельність, стресостійкість;

  Умови роботи:

  • Зручний графік, як для підробітку так і для постійної роботи
  • Ранкові та вечірні зміни
  • Велика, дружня та креативна команда однодумців ;
  • Оплата праці ПОДЕНН...
 • Компания:SDA_mobileГород:Днепр:Занятость:Полная занятость, Частичная занятостьЗарплата:4000 - 6000 UAH

  Описание вакансии

  Мы - стабильно развивающаяся компания в сфере телекоммуникационных услуг.

  В связи с расширением штата проводим набор промоутеров-консультантов в

  г. Днепр

  Обязанности:

  • Консультирован...
 • Требуемый опыт работы: 1–3 года

  Полная занятость, гибкий график

  Возможна подработка: сменами по 4-6 часов

  В продюсерский центр Talantam.Com требуется активная целеустремленная личность с опытом в продажах/рекламе/промо/организации мероприятий.

  Что делать:


  Пошук роботи в Луцьку: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Луцьку. Пошук роботи в Луцьку за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Реклама, маркетинг, PR з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Луцьк і вакансії Луцьку на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: