Робота Луцьк: Виробництво - вакансії, Робота в Луцьку. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Виробництво.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Луцьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Луцьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Луцьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Луцьку!

Вакансії в Луцьку / Вакансії в Луцьку / Вакансії Виробництво, Луцьк

На 07.04.2020 в нашій базі:  19 вакансій,   2429 резюме

Робота в Луцьку в рубриці ВиробництвоНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Виробництво в Луцьку. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Виробництво»).


По вашому запиту знайдено: 742 вакансій
 • Вакансія: Электрик

  "Атмосфера"

  Управляюча компанія на постійну роботу звпрошує електрика з досвідом роботи для обслуговування житлового будинку. В обов'язки входить обслуговування електрощитових, електрощитів поповерхових. Графік роботи: понеділок-п'ятниця .з 9.00 до 18.00. Сб. Нд. - вихідні дні. Заробітна плата від 10 000грн.

  ...
 • Наш клієнт, міжнародна компанія, що займає ключові позиції у світі в галузі сільського господарства, у зв'язку з розширенням виробництва шукає кандидата на вакансію «Інженер-механік».


  Основні обов'язки:

  - Забезпчення безаварійної і надійної роботи всіх видів устаткування, їх правильної експлуатації, своєчасний якісни...

 • Компания «Профиль», которая уже более 20-ти лет успешно работает на рынке материалов для строительства и рекламы, надежный и стабильный работодатель, приглашает в свою команду Инженера-конструктора!

  ООО «Профиль» - ведущая Украинская компания по реализации алюминиевого профиля, листового пластика и композитных панелей;...

 • Компания «Профиль», которая уже более 20-ти лет успешно работает на рынке материалов для строительства и рекламы, надежный и стабильный работодатель, приглашает в свою команду Резчика на отрезной станок Ozcelik!

  ООО «Профиль» - ведущая Украинская компания по реализации алюминиевого профиля, листового пластика и композитных панелей; предоставлении услуг с производства в...

 • Вимоги: Бажано з досвідом роботи, уважність, пунктуальність

  Обов'язки: охорона підприємства

  Умови: офіційне працевлаштування

  ...
 • Вакансія: Охранники в Ровно

  ТОВ Сателліт Груп

  В охранную компанию требуются охранники на объект европейского уровня в город Ровно.

  Условия: Вахтовый метод работы (14/14 или 14/17 дней). Проживание предоставляем бесплатно. З.п. выплчивается своевременно (420 грн/смена).

  Требования:

  - Желание работать, порядочность, ответственность, исполнительность

  Обязанности:

  - охрана объекта

  - пост...

 • Вакансія: Охранники на вахту в Ровно

  ООО"Экспосервис Групп"

  В охранную компанию требуются охранники на объект европейского уровня в город Ровно.

  Условия: Вахтовый метод работы (14/14 или 14/17 дней). Проживание предоставляем бесплатно. З.п. выплчивается своевременно (420 грн/смена).

  Требования:

  - Желание работать, порядочность, ответственность, исполнительность

  Обязанности:

  - охрана объекта

  - пост...

 • Вакансія: Главный механик

  Агентство "Консалт Партнер"

  Наш заказчик-производственное предприятие,которое занимается добычей камня (карьер, Ровенская обл.),объявляет конкурс на замещение вакансии главного инженера.

  Основные требования:высшее специальное образование, опыт работы от 5 лет, опыт работы с импортным оборудованием (Sandvik,Metso,CAT,Volvo)

  ...
 • Вакансія: Енергетик

  Агентство "Консалт Партнер"

  Шаш замовник-підприємство з іноземними інвестиціями (кар"єр),що розташоване в Рівненській області,оголошує конкурс на заміщення вакансії енергетика.

  Основні вимоги: освіта вища (спеціальна), досвід роботи від 3-х років.

  ...
 • Вакансія: Швачка

  ТОВ "КОММАНДОР"

  Вимоги: Досвід роботи на промисловому швейному обладнанні, найкраще - в індпошиві. Асортимент продукції на сайті компанії.

  Обов'язки: Виконання повної зборки верхнього одягу.

  Умови: Сучасні умови праці, оплата за виконаний обсяг робіт, від 8тис - 15тис грн. Локація виробництва - Дніпровський район, неподалік зупинки "Інститут хімії" на Харківському шосе.

  ...

Пошук роботи в Луцьку: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Луцьку. Пошук роботи в Луцьку за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Виробництво з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Луцьк і вакансії Луцьку на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: