Робота Луцьк: Реклама, маркетинг, PR - вакансії, Робота в Луцьку. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Реклама, маркетинг, PR.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Луцьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Луцьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Луцьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Луцьку!

Вакансії в Луцьку / Вакансії в Луцьку / Вакансії Реклама, маркетинг, PR, Луцьк

На 11.05.2021 в нашій базі:  33 вакансій,   60 резюме

Робота в Луцьку в рубриці Реклама, маркетинг, PRНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Реклама, маркетинг, PR в Луцьку. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Реклама, маркетинг, PR»).


По вашому запиту знайдено: 181 вакансій
 • Требования: Потрібний фокусний торговий представник по Хмельницькій області, по тм "ДОБРА ВОДА", "Аква-Поляна", "Фруктик" "Кава зі Львова", чай "АХМАД", "Соки України"

  Вимоги дуже високі,основна робота кандидата заключається в роботі з вітриною,правильність оформлення замовлення і комунікабельність з ключовими торговими точками.

  Ненормований робочий день,повна ...

 • Вакансія: Интернет контент менеджер SMM

  Катриченко Світлана Павлівна

  Требуется специалист по продаже товаров (брендовая турецкая женская одежда) в интернете через ФБ, Инстаграмм, дропшипинг,

  маркетплейсы, Вайбер, сайт. Житель г. Хмельницкий. Есть сайт и бизнес странички в ФБ и Инстаграмме. gizia_store. Есть бутик в ТЦ "Квартал"г. ХМЕЛЬНИЦКИЙ Прямые поставки из Стамбула. Работа - продажи через интернет, фотографирование товара. Оплата...

 • Вакансія: Менеджер з продажу реклами

  "3849 com ua" - Сайт міста Кам'янця-Подільського

  Ми - сайт міста Кам'янця-Подільського - "3849.com.ua". Ми організовуємо всю місцеву інформацію, робимо її доступною та зручною для використання.
  Детальніше про нас: https://www.3849.com.ua/
  Наша команда - це активні, молоді та веселі люди, для нас робота - це задоволення, ми завжди докладаємо надзусилля для досягнення мети, нас об'єднує спільне бажання бути причетн...

 • Вимоги: В данный момент в команду для удаленной работы мы ищем человека, в чьи обязанности будет входить:

  • Обработка видео по предоставленным материалам
  • Создание обучающих видео по английскому языку по образцу на основании предоставленных материалов

  Необходимые навыки:

  • Уверенное владение программами обработки видео
  • Английский...
 • Вакансія: Контент менеджер

  Комфорт Текстиль Групп

  В ОФІС

  Контент менеджер

  Місце роботи: Дарницька (Ленінградська) площа

  ...
 • We are looking for an experienced Director of Operations to organize and oversee the daily operations of our company. This is a full-time long-term position in Tallinn, Estonia. Relocation of candidates is supported. Director of Operations will be the one to ensure that our business is well-coordinated and productive by managing its procedures and coaching i...

 • Company Description:

  We are seeking a talented Affiliate Manager with strong marketing and people skills to join our team! This is a full-time long-term job in Tallinn, Estonia. We consider candidates willing to relocate.

  If you want to manage the best media buyer and affiliate in the world, driving 7+ figures, then we are looking for you.

  This is a fantast...

 • We are looking for an experienced Marketing Director to lead the Marketing team, help us mature our brand, create new products to strengthen our market presence and achieve our growth plans. This is a full-time long-term job in Tallinn, Estonia. We consider candidates willing to relocate.

  This is a great opportunity for a talented Marketing Director to be part of our c...

 • Телекоммуникационная компания «АСТРА КОМ» — работает в сфере телекоммуникаций и связи является генеральным подрядчиком АО" Киевстар", приглашает занять вакантную должность «Менеджер активных продаж (D2D/BTL)»

  Если ты хочешь стать частью активной и целеустремленной команды и развиваться в области рекламы и продаж. Если ты коммуникабельный и с активной жизненной позицией...

 • Телекоммуникационная компания «АСТРА КОМ» работает в сфере телекоммуникаций и связи, приглашает занять вакантную должность «Оператор call-центра, менеджер по продажам»

  Обязанности:

  • ведение переговоров с клиентами и оформление заявок;
  • обработка контактов по тёплой и холодной клиентской базе;
  • информирование и консультирование клиентов об услуга...

Пошук роботи в Луцьку: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Луцьку. Пошук роботи в Луцьку за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Реклама, маркетинг, PR з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Луцьк і вакансії Луцьку на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: