Робота Луцьк: Інші пропозиції - вакансії, Робота в Луцьку. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Інші пропозиції.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Луцьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Луцьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Луцьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Луцьку!

Вакансії в Луцьку / Вакансії в Луцьку / Вакансії Інші пропозиції, Луцьк

На 25.02.2021 в нашій базі:  39 вакансій,   61 резюме

Робота в Луцьку в рубриці Інші пропозиціїНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Інші пропозиції в Луцьку. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Інші пропозиції»).


По вашому запиту знайдено: 442 вакансій
 • Вакансія: Водители

  ТОВ Смарт Драйвер

  На постоянную работу требуются водители

  Требования:

  * Водительский стаж не менее 2 лет

  * Желание работать и зарабатывать

  * Аккуратное вождение

  * Пунктуальность и трудолюбие

  * Дисциплинированность

  * Вежливость

  * Презентабельный внешний вид

  * Ответственность

  * Уход за авто, поддержание его в чистоте

 • Пекар в сімейну пекарню

  Київ. Лівий берег. Березняки

  З/п від 15000-16000 грн/місяць

  Контактна особа: ОЛЕГ ІВАНОВИЧ


  ...
 • Кухар на жарку пиріжків

  Київ. Лівий берег.

  З/п від 15000-16000 грн/місяць

  Контактна особа: ОЛЕГ ІВАНОВИЧ

  ...
 • Вакансія: Менеджер по персоналу

  Екатеринославские мебельные мастерские

  Торгово-производственная компания «Екатеринославские мебельные мастерские (ЕММ)» (производство и продажа ортопедических матрасов) приглашает в свою команду Менеджера по персоналу.

  Если Вы активны, с желанием развиваться, любите людей и готовы им помогать, любите интересные задачи тогда welcome в ЕММ!


 • Вакансія: Оператор производственного оборудования

  Екатеринославские мебельные мастерские

  Лидер на рынке Украины торгово-производственная компания «ЕКАТЕРИНОСЛАВСКИЕ МЕБЕЛЬНЫЕ МАСТЕРСКИЕ» (производство и продажа ортопедических матрасов) приглашает на работу ОПЕРАТОРА ПРОИЗВОДСТВЕННОГО ОБОРУДОВАНИЯ.

  Основные требования:

  • Желателен опыт работы на производственном оборудовании.
  • ...
 • Вакансія: Швея

  Екатеринославские мебельные мастерские

  Лидер на рынке Украины - торгово-производственная компания «ЕКАТЕРИНОСЛАВСКИЕ МЕБЕЛЬНЫЕ МАСТЕРСКИЕ» (производство и продажа ортопедических матрасов) приглашает на работу ШВЕЮ.

  Основные требования:


  Пошук роботи в Луцьку: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Луцьку. Пошук роботи в Луцьку за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Інші пропозиції з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Луцьк і вакансії Луцьку на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: