Робота Луцьк: Юриспруденція, право - вакансії, Робота в Луцьку. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Юриспруденція, право.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Луцьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Луцьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Луцьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Луцьку!

Вакансії в Луцьку / Вакансії в Луцьку / Вакансії Юриспруденція, право, Луцьк

На 04.08.2020 в нашій базі:  19 вакансій,   58 резюме

Робота в Луцьку в рубриці Юриспруденція, правоНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Юриспруденція, право в Луцьку. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Юриспруденція, право»).


По вашому запиту знайдено: 51 вакансій
 • З метою збільшення частки компанії на ринку енергоресурсів відкрита вакансія "спеціаліста з тендерних закупівель".

  Вимоги: Відповідальний, цілеспрямований, пунктуальний працівник, що має бажання стати частиною молодої та амбіційної команди.

  Умови роботи: Достойна оплата праці з можливим кар'єрним та особистісним розвитком, фіксований графік роботи зручне розташув...

 • Вакансія: Юрист в компанию

  ExpressWordPrice (ФЛП Иткин Д.Ф.)

  Вимоги: Можливо після ВНЗ.

  Обов'язки: Виконання обов'язків юриста

  Умови: Офіс по вулиці Івана Виговського (Маршала Гречка) 14

  ...
 • Вакансія: Помощник юриста

  НОВААГРО УКРАИНА

  Группа компаний «НОВААГРО» является членом в Европейской бизнес ассоциации, Всеукраинской общественной организации «Украинской аграрной конфедерации», членом сообщества «Мукомолов Украины», межрегионального союза птицеводов и кормопроизводителей Украины. Наша компания находится на рынке долгое время и зарекомендовала себя, как прекрасный работодатель, который понимае...

 • До 80% от сделки, Оплачиваем рекламу на OLX + 20 ТОП порталов, свободный график, работа на дому!

  Внимание! Только для опытных риелторов с активными объектами (возраст от 27 лет).

  Просьба соискателей без опыта и активных объектов не беспокоить!


  РЕКОМЕНДУЕМ ПЕРЕЙТИ НА СТРАНИЦУ ВАКАНСИИ:

  ?? https://hr.sofiaplus.ua/

  .<...

 • Требования: Опыт работы, высшнее юридическое образование

  Обязанности: Ведение деловодства, контроль за документацией предприятия, контроль и систематизация законодательных актов, договорная деятельность, работа с платформами гос. закупок, выполнение индивидуальных заданий. Ожидаем резюме

  Условия: на пол ставки, не полный рабоч...

 • Вакансія: Офис-менеджер

  Автошкола "Автомобилист"

  Требования: Работа с ПК на уровне уверенного пользователя. Создание таблиц Exel. Свободное владение украинским языком, английский базовый.

  Условия работы: 09:00—18:00, сб-вс — Выходные.

  Обязанности: Вся работа от консультаций по телефону, сбора документов, подготовки договоров, ведения базы клиентов до решения проблем деятельности офиса.

  ...
 • Требования: фахова освіта

  Обязанности: Забезпечення належного юридичного супроводу щодо організації та проведення закупівель у школі (проводитиме закупівлі як уповноважена особа). Надання консультацій з питань трудового, бюджетного законодавства, законодавства у сфері державних закупівель.

  Условия: повний робочий день

  ...
 • Вимоги: в митно • брокерську компанію в зв'язку з розширенням штату на постійну роботу в офіс потрібен митний брокер для набору декларацій. Досвід роботи з великою номенклатурою товарів Стаж роботи митним брокером не менше 1 року Електронне декларування товарів Вільне володіння профільної програмою QD-Pro .

  Відповідальність, бажання працювати, субординація, стресості...

 • Вакансія: Юрист-адвокат

  Адвокат Багмут Глеб Вадимович

  Ищу сотрудника для работы в юридической сфере.

  На нынешний момент окончательно не принято решение, кто требуется больше: юрист (помощник адвоката) или адвокат, по этому рассматриваются все кандидатуры.

  Функционал юриста:

  - выяснение и отслеживание информации;

  - мониторинг данных, заседаний и тд.;

  - записи на прием;

  - получение, передача и ...

 • В компании нашего постоянного клиента, торгово-промышленное предприятие с иностранными инвестициями, открыта вакансия "Помощник юриста".

  Квалификационные требования к кандидату:

  • высшее профильное образование;
  • опыт работы юристом\ помощником юриста в области хозяйственного права от 3х лет обязателен;
  • профессионализм.<...

Пошук роботи в Луцьку: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Луцьку. Пошук роботи в Луцьку за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Юриспруденція, право з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Луцьк і вакансії Луцьку на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: